O KLUBE
TRÉNERI
TRÉNINGY
NOVINKY
KALENDÁR
VÝSLEDKY
FOTKY
DOWNLOAD
BOOTCAMP
TAEBO
JÓGA
Vysledky sutaze
Kachikan Cup 2019    LANGUAGE:
PROPOZÍCIE SEMINÁR VÝSLEDKY ŠTATISTIKA
UMIESTNENIA
Zoznam podľa
KATEGÓRII
ODHLÁSIŤ SA

K A C H I K A N    C U P    
VÝSLEDKY SÚŤAŽE
M1 - KATA - Chlapci 5-7 rokov     Počet účastníkov: 24
1.miesto Šimon Sečkár  MŠK Žiar nad Hronom
2.miesto Matúš Bielik  Kachi Nitra
3.miesto Alex Konečný  Rapid Bratislava
3.miesto Lukáš  Bohunický  Rapid Bratislava

M2 - KATA - Chlapci 8-9 rokov     Počet účastníkov: 18
1.miesto Denis Kunik  Kachi Nitra
2.miesto Viktor Nagy  KK TAIYÓ Kolárovo
3.miesto Daniel Bagita  KK TAIYÓ Kolárovo
3.miesto Adrián Duhan  ŠŠK Bratislava

M3 - KATA - Chlapci 10-11 rokov     Počet účastníkov: 10
1.miesto Enriko  Duška  Kachi Nitra
2.miesto Tomáś Fančo  Rapid Bratislava
3.miesto Martin Šípek  KK Topoľčany
3.miesto Nazariy Velykyy  Ukrajina - Union Lviv

M4 - KATA - Chlapci 12-13 rokov     Počet účastníkov: 7
1.miesto Samuel Dávid  Kachi Nitra
2.miesto Lukáš  Meňuš  Kachi Nitra
3.miesto Enriko  Duška  Kachi Nitra
3.miesto Dominik Jankech  Kachi Nitra

M6 - KATA - Juniori 16-17 rokov     Počet účastníkov: 20
1.miesto Šimon Sečkár  MŠK Žiar nad Hronom
2.miesto Matúš Bielik  Kachi Nitra
3.miesto Alex Konečný  Rapid Bratislava
3.miesto Lukáš  Bohunický  Rapid Bratislava

M7 - KATA - Seniori 18+ rokov     Počet účastníkov: 18

M10 - KUMITE - Chlapci 8-9 rokov -28kg     Počet účastníkov: 21
2.miesto Jakub  Štetina  Spartak Myjava
3.miesto Marko Jalowiczor  SHIHAN POPRAD
3.miesto Danylo Kravchuk  Ukrajina - Union Lviv

M11 - KUMITE - Chlapci 8-9 rokov +28kg     Počet účastníkov: 23
1.miesto Patrik  Kaschný  Kachi Nitra
1.miesto Maksym Maryshchak  Ukrajina - Union Lviv
2.miesto Daniel Bagita  KK TAIYÓ Kolárovo
3.miesto Aris Nikolas Čela  MŠK Žiar nad Hronom
3.miesto Dávid  Nagy  KK TAIYÓ Kolárovo

M14 - KUMITE - Chlapci 12-13 rokov -45kg     Počet účastníkov: 24
1.miesto Marek Pončka  ŠKP karate Čadca
2.miesto Dmytro Zubrytskyy  Ukrajina - Union Lviv
3.miesto Martin Šípek  KK Topoľčany
3.miesto Oleksandr Zlobin  Ukrajina - Union Lviv

M15 - KUMITE - Chlapci 12-13rokov +45kg     Počet účastníkov: 22
1.miesto Adi Gyurík  Rapid Bratislava
2.miesto Roman Khavrona  Ukrajina - Union Lviv
3.miesto Tomáš Kósa  Karate klub ABC car Komárno
3.miesto Patrik Šebok  KK Farmex Nitra

M18 - KUMITE - Kadeti 14-15 rokov -63kg     Počet účastníkov: 12
1.miesto David Podsklan  KK Farmex Nitra
2.miesto Adam  Mazúch  Kachi Nitra
3.miesto Vitaliy Demchyshyn  Ukrajina - Union Lviv
3.miesto Ostap Hunchak  Ukrajina - Union Lviv

M19 - KUMITE - Kadeti 14-15 rokov -70kg     Počet účastníkov: 7
1.miesto Patrik Palušák  Union Košice
2.miesto Dominik Buday  Drap Partizánske
3.miesto Attila Jóba  KK TAIYÓ Kolárovo
3.miesto Pavol Bitto  KK Slovšport Trnava

M23 - KUMITE - Juniori 16-17rokov -68kg     Počet účastníkov: 12
1.miesto Kyrylo Ryaboshapko  Ukrajina - Union Lviv
2.miesto Dmytro Kubyshkin  Ukrajina - Union Lviv
3.miesto Dominik Imrich  KK Iglow Spišská Nová Ves
3.miesto Bence Takács  Arashi Budapest

M24 - KUMITE - Juniori 16-17rokov -76kg     Počet účastníkov: 8
1.miesto Roman Rekhlitskyy  Ukrajina - Union Lviv
2.miesto Maxim Boryshchak  Ukrajina - Union Lviv
3.miesto Taras Herchuk  Ukrajina - Union Lviv
3.miesto Samuel Michálek  Kachi Nitra


Z1 - KATA - Dievčatá 5-7 rokov     Počet účastníkov: 18
1.miesto Adela  Vlasáková   Ekonóm Trencín
2.miesto Nina  Mésarošová  Kachi Nitra
3.miesto Ema  Pápištová  Ekonóm Trencín
3.miesto Barbora   Hlavačková  Kachi Nitra

Z2 - KATA - Dievčatá 8-9 rokov     Počet účastníkov: 16
1.miesto Nina  Hlavačková  Kachi Nitra
2.miesto Kristína  Niznerová  Rapid Bratislava
3.miesto Emma  KUBIŠOVÁ  KK Europa Trenčín
3.miesto Romana  Oboňová  ŠŠK Prievidza

Z3 - KATA - Dievčatá 10-11 rokov     Počet účastníkov: 10
1.miesto Dominika  Bogárová  KK TAIYÓ Kolárovo
2.miesto Janka  Vaňušaniková  ŠŠK Bratislava
3.miesto Nina   Hlavačková  Kachi Nitra
3.miesto Kristína   Laciková  Kachi Nitra

Z4 - KATA - Dievčatá 12-13 rokov     Počet účastníkov: 8
1.miesto Denisa  Pešková  budokan Zvolen
2.miesto Ľudmila  Bačíková  ŠŠK Prievidza
3.miesto Silvia  Červená  Kachi Nitra
3.miesto Nikoleta  Merašická  ŠŠK Prievidza

Z6 - KATA juniorky 16-17 rokov     Počet účastníkov: 10
1.miesto Adela  Vlasáková   Ekonóm Trencín
3.miesto Barbora   Hlavačková  Kachi Nitra

Z7 - KATA seniorky 18+ rokov     Počet účastníkov: 10
2.miesto Nina  Mésarošová  Kachi Nitra
3.miesto Ema  Pápištová  Ekonóm Trencín

Z10 - KUMITE - Dievčatá 8-9 rokov -28kg     Počet účastníkov: 14
1.miesto Viktoriya  Vashchyshyn  Ukrajina - Union Lviv
2.miesto Diana  Schlettová  Karate klub ABC car Komárno
3.miesto Katarína  Langová  Kumade Topoľčany
3.miesto Nina  Hlavačková  Kachi Nitra

Z11 - KUMITE - Dievčatá 8-9 rokov +28kg     Počet účastníkov: 6
1.miesto Eva   Kozárová  KK Farmex Nitra
2.miesto Michaela  Bryndzová  Karate klub KATSUDO Sabinov
3.miesto Vanda   Gregoríková  KK Topoľčany
3.miesto Patrícia  Blizmanová  Karate klub KATSUDO Sabinov

Z14 - KUMITE - Dievčatá 12-13rokov -45kg     Počet účastníkov: 10
1.miesto Solomiya  Kmit   Ukrajina - Union Lviv
2.miesto Sofiya  Ivanets  Ukrajina - Union Lviv
3.miesto Dominika  Bogárová  KK TAIYÓ Kolárovo
3.miesto Jelena  Smižanská  Rapid Bratislava

Z15 - KUMITE - Dievčatá  12-13rokov +45kg     Počet účastníkov: 14
1.miesto Petra  Píchová  SHIHAN POPRAD
2.miesto Mercedes  Nehilová  Union Košice
3.miesto Saskia  Adamová  Karate klub KATSUDO Sabinov
3.miesto Adriána  Valková  KK Farmex Nitra

Z18 - KUMITE - Kadetky 14-15rokov +54kg     Počet účastníkov: 10
1.miesto Aicha  Boussebaa  Arashi Budapest
2.miesto Hana  Kuklová  Kachi Nitra
3.miesto Kristína   Laciková  Kachi Nitra
3.miesto Anastasiya  Kopylchak  Ukrajina - Union Lviv

Z21 - KUMITE - Juniorky 16-17rokov -59kg     Počet účastníkov: 5
1.miesto Aicha  Boussebaa  Arashi Budapest
2.miesto Iryna  Dol  Ukrajina - Union Lviv
3.miesto Silvia  Červená  Kachi Nitra
3.miesto Hana  Kuklová  Kachi Nitra


NAJBLIŽŠIA AKCIA :
Slovenský pohár 1. kolo
Dátum: 21.9.2019
Miesto konania: Košice

VÝSLEDKY :
22. Budapest Open
Dátum:14. - 15.9.2019
Miesto konania:Budapešť
viac

FOTKY Z POSLEDNEJ AKCIE :
22. Budapest Open
Dátum:
14. - 15.9.2019
Miesto konania: Budapešť

KONTAKT :
Rázusová 2, Nitra
Email : monikavis@kachi.sk
  Tel.: +421 903 234 087


Bootcamp Nitra
bootcamp
Monika Višňovská
European karate champion
monika
.